Y Ü K L E N İ Y O R

Termal yönetim sistemleri konusunda orijinal ekipman üreticisi uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Çünkü müşterileriniz size güveniyor.

Yaz tatili, nihayet tatil zamanı! Sıcak güney bölgesine yapılacak uzun otomobil yolculuğu şimdiden planlandı. Müşterileriniz, bir servis işlemi veya onarım için araçlarını önceden sizlerin deneyimli ellerine güvenle teslim ederler.

Bu nedenle, sadece MAHLE'ye güvenin! Çünkü biz, dünya çapında önde gelen tedarikçi firmalardan biri olarak kapsamlı orijinal ekipman uzmanlığımız, geniş ve yenilikçi ürün yelpazemiz ve kapsamlı hizmetlerimiz ve ek servis ekipmanları ve donanımı çözümlerimiz sayesinde, sorunsuz ve başarılı bir iş günü sağlayan güvenilir termal yönetim sistemleri ortağınızız - bugün ve yarın!

Size sadece yaklaşan ilkbahar sezonu için değil, her gün yeniden faydalanabileceğiniz benzersiz bir toplu paket hazırladık!

Google Bannerset Simply Trust

Download

Summer [ZIP; 432 KB]

Klima kontrolü

Klima kontrollerine yönelik satış desteğimizle, araç servislerini satış konusunda aktif olarak destekleyerek ve otomobil sürücüleri için bununla bağlantılı avantajlara dikkat çekerek önemli bir katma değer yaratıyoruz: Sağlık, maddi avantajlar ve güvenlik! Bu amaçla, bu son derece önemli araç bakımının aktif satış desteğine yönelik birçok yararlı reklam aracı sunuyoruz.

Klima kontrolleri hakkındaki el broşürü, klima sisteminin bakımı, bu konuda bilmeleri gerekenler ve bir klima sistemi düzenli olarak kontrol edilmezse neler olacağı hakkında otomobil sürücülerini bilgilendirmektedir - önemli soruların en doğru cevapları!
Download

[PDF; 202 KB]

Araç servisi müşterilerinin dikkatini çekmek - maskotumuz Ole'nin otomobil sürücülerine bir klima kontrolü yapılması gerektiğini hatırlattığı ve bununla bağlantılı olarak sağlık, güvenlik ve maddi tasarruflar açısından ilgili avantajları vurguladığı bir hedef.
Download

[PDF; 300 KB]

Araç servisi müşterilerinin klima sistemleri, motor soğutma sistemi, eksantrik kayışı ve soğutma sıvısı pompasının yanı sıra intercooler ile ilgili olası sorularına 40'tan fazla cevap - başarılı bir iş günü ve memnun müşteriler için bir broşürde toplandı. Bir klima sisteminin neden bakımının yapılması gerektiği, camların neden buğulandığı veya sadece eksantrik kayışını değiştirmenin neden yeterli olmadığı bu broşürde açıklanmıştır.
Download

[PDF; 418 KB]

Bir kullanıcı çevrim içi olduğu zamanın %95'ini arama motorunda değil, içerik web sitelerinde geçirir. Araç servisleri bunun için en yaygın sekiz formatı web sitelerine entegre edebilir veya kendi logolarını ekleyerek, yerel reklam amacıyla kullanabilir. Böylece, mevcut ve potansiyel yeni müşterilerin dikkatini çekebilirler.
Download

[ZIP; 381 KB]

Bütün dünya içerik pazarlamasından bahsediyor. Ve hikaye paylaşmanın ne kadar önemlli olduğundan. Peki kullanıcılar? Onlar her şeyden önce marka ile ilgili eğlenceli ve ilgi çekici içeriklerle biraz eğlenmek isterler. Bu yüzden, ortakların ve araç servislerinin kendi sosyal medya kanallarında ve web sitelerinde kullanabilecekleri, klima kontrolü alanında Pinguin Yağları ile ilgili tüm konuları içeren büyüleyici bir klip de geliştirdik.
Link

[MP4; 70 KB]

Bakım/Onarım

Günlük işlerdeki çok farklı ihtiyaçlar için teknik destek - elbette, en iyi ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra teknik destek materyalleriyle de ortaklarımızın ve araç servislerinin yanında olduğumuzu söylemeye gerek yok. Konu ister "Klima kompresörünün değiştirilmesi/yıkanması", isterse de soğutucu maddelerin veya klima kompresörü yağlarının doğru dolum miktarları olsun. Teknik destek materyallerimiz ile ortaklarımız ve araç servisleri, sorunsuz ve başarılı bir iş günü için en iyi şekilde hazırlanmış durumdadır.

Çalışır durumdaki bir klima kompresörü, araçtaki her klima sisteminin kalbidir. Bu nedenle, klima kompresörünün işlevi, bakımı ve servisi hakkında bilinmesi gereken her şeyi açık ve bilgilendirici bir şekilde özetleyen özel bir bilgilendirme broşürünü ona ithaf ettik. Buna ek olarak, bir arıza durumunda klima kompresörünün değiştirilmesi ve klima sisteminin gerektiği gibi yıkanması için yardımcı olan, kapsamlı MAHLE Service Solutions ürün gamından uygun servis ekipmanları ve donanımı ürünleri anlaşılır bir şekilde listelenmiştir.
Download

[PDF; 513 KB]

Soğutucu madde ve klima kompresörü yağı için doğru dolum miktarları, profesyonel bir klima servisinin yanı sıra klima sistemlerinin bakımı ve onarımı için önemlidir. Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için, binek araç, transporter ve ticari araçlar için soğutucu madde ve yağ dolum miktarları kitapçığımız mevcuttur.
Download

[PDF; 13 MB]

Tüm dolum miktarları aynı zamanda çevrim içi olarak da şu adreste mevcuttur:

https://www.mahle-aftermarket.com/eu/de/services/filling-quantities/

Binek araçlardan, ticari araçlara, transporterlere, iş ve tarım makinelerine kadar, klima ve soğutma ile ilgili tüm konularda güçlü iş ortağınız ve uzmanınız olarak, bu servis dokümanlarını aynı zamanda tarım makineleri için de sunmaktayız. Uzmanlaşmış araç servisleri, bu dokümanlar yardımıyla doğru dolum miktarlarını hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilir.
Download

[PDF; 1920 KB]

Tüm dolum miktarları aynı zamanda çevrim içi olarak da şu adreste mevcuttur:

https://www.mahle-aftermarket.com/eu/de/services/filling-quantities/

Klima sisteminin yıkanmasını sağlamak için, teknik posterimiz aracılığıyla iş akışı adım adım açıklanmakta, güvenli ve sorunsuz bir yıkama işleminin önünde hiçbir engel kalmaması için önemli güvenlik talimatları ve ipuçları gösterilmektedir.
Download

[PDF; 243 KB]

Araç servislerine klima ve motor soğutma sistemlerinin bakımı için bir kılavuz sağlamak ve aynı zamanda dokümantasyon işlemini kolaylaştırmak için, karbon kağıdı içeren pratik bir kontrol listesi bloğu sunuyoruz. Bununla kontrol pozisyonları sırasıyla işaretlenebilir, meydana gelen hatalar not edilebilir ve takip görüşmesinde müşteri ile görüşülebilir. Araç servisi ve müşterileri için büyük bir katma değer.
Download

[PDF; 45 KB]